menühane® bir AS&64 Basım-Yayın Tanıtım Organizasyon ve Pazarlama Ltd. Şti’nin tescilli markasıdır.

Temelleri 1987 yılında atılan AS&64 Ltd. Şti’ nin 32 yılı aşan yolculuğunda, Basım ve Yayın alanında Lider Kuruluşlardan biridir.

Turizm sektörü ve Basım-Yayın alanında engin tecrübeye sahip menühane®, kurulu profesyonel ekibiyle, Restaurant ve Kafelerin Reklam Organizasyonlarını kusursuz şekilde yönetmektedir.

Matbaa, Grafik Tasarım, Stüdyo Ortamında Profesyonel Gıda ve İçecek Fotoğraf Çekimi, reklam adına akla gelebilecek her alanda faaliyet göstermektedir.

menühane®’nin getirdiği en önemli yenilik bir şirketin büyümesinde kurumsal kimliğin belirlenip mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın gerekliliğine inanarak müşterilere hizmetinde “İş Ortaklığı” ilkesini edinmiş ve menühane®’nin misyonunu her iş ortağına özel müşteri potansiyeli ve ihtiyaçları özelinde şekillendirerek gerekli çözüm önerilerini tespit edip, reklam haritasını çıkarmak, iş ortağının talep ettiği doğrultuda reklam organizasyonunu şekillendirmek olarak belirlemiştir.

menühane®’nin paylaştığı değerlerin başında gizlilik, takım ruhu, yaratıcılık, kendini müşterinin yerine koyma, güvenilirlik, mükemmeliyetçilik, sadakat, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma gelmektedir. Özetle menühane® olarak amacımız kurumsal kimliğinizle farklılıklar yaratmanızda ve kalıcı üstünlükler sağlamanızda size güç vermektir.