menühane bir AS&64 Basım Yayın Tanıtım Organizasyon ve Ltd. Şti’nin kuruluşudur. Temelleri 1987 yılında atılan AS&64 Ltd. Şti’ nin 31 yılı aşan yolculuğunda, hizmet sunmaktadır.

Turizm sektörü ve Matbaa alanında engin tecrübeye sahip menühane, kurulu profesyonel ekibiyle, Restaurant ve Cefelerin reklam organizasyonlarını kusursuz şekilde yönetmektedir. Restaurant ve cafelerin Menülerini yeniden grafik tasarımını şekillendirerek imalatını gerçekleştirmek.

Matbaa,  grafik tasarım, stüdyo ortamında Profesyonel gıda ve içecek fotoğraf çekimi, reklam adına akla gelebilecek her alanda faaliyet göstermektedir.

menühane’nin getirdiği en önemli yenilik bir şirketin büyümesinde kurumsal kimliğin belirlenip mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın gerekliliğine inanarak müşterilere hizmetinde “İş Ortaklığı” ilkesini edinmiş ve menühane’nin misyonunu her iş ortağına özel müşteri potansiyeli ve ihtiyaçları özelinde şekillendirerek gerekli çözüm önerilerini tespit edip, reklam haritasını çıkarmak, iş ortağının talep ettiği doğrultuda reklam organizasyonunu şekillendirmek olarak belirlemiştir.

menühane’nin paylaştığı değerlerin başında gizlilik, takım ruhu, yaratıcılık, kendini müşterinin yerine koyma, güvenilirlik, mükemmeliyetçilik, sadakat, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma gelmektedir. Özetle menühane olarak amacımız kurumsal kimliğinizle farklılıklar yaratmanızda ve kalıcı üstünlükler sağlamanızda size güç vermektir.

as-64-logo

logo